Akcja SOS

Witam wszystkich! Miło mi poinformować, iż w dniu dzisiejszym ( 14-go czerwca), w przedszkolu nr 15 w Zamościu, miał miejsce ostatni pokaz medyczny z zakresu ratowania ludzkiego zdrowia oraz życia. Maluszki były zachwycone obecnością ratownika medycznego i miłej pani, która opowiadała jak można uratować wybity lub złamany ząbek. Rozdane przez nas ulotki formatu karty kredytowej w formie harmonijki z uroczymi postaciami, posłużą w razie czego jako ściągawka! Akcja trwała przez rok szkolny i objęła swoimi działaniami wiele szkół i placówek. Organizatorami byli: Multimed – Centrum Stomatologii Estetycznej oraz Rotary Club Zamość Ordynacki.
Wszystkim uczestnikom i prowadzącym bardzo dziękujemy! Życzymy miłego wypoczynku i do zobaczenia w dobrym zdrowiu po wakacjach!

Dodać należy, że od maja do czerwca odwiedziliśmy 19 placówek dydaktycznych, a w szkoleniach brało udział około  880 dzieci. Miały one dwojaki cel : ratowanie uszkodzonego zęba i drugi – pierwszą pomoc w nagłych wypadkach. Jak wyżej wspomniano szkolenia  mogły się odbyć dzięki zaangażowaniu Centrum Stomatologii Estetycznej „Multimed” oraz   RC Zamość Ordynacki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *