ZMIANA ZARZĄDU – Rotary Club Zamość Ordynacki

Dnia 26 czerwca zakończyła się misja Ani Kaczmarczyk i całego zarządu RC Zamość Ordynacki. Trwała wyjątkowo długo bo dobrze ponad rok z racji organizowania nowego klubu jeszcze w końcu 2015 roku.

Obowiązki Prezydenta przejął Ryszard Łuczyn, jego zastępcą został Mirosław Chwiejczak, Skarbnikiem pozostał Dariusz Marciniewicz, Sekretarzem został Artur Suski. Było to uroczyste spotkanie, w trakcie którego nowy Prezydent założył łańcuch z już dwoma blaszkami prezydenckimi.

Podziękowaliśmy  Zarządowi za minioną kadencję, trudną, obfitą w wydarzenia w kraju i za granicą. Uznaliśmy za sukces stworzenie nowej, świetnej ekipy, programy jakie udało się przeprowadzić, a nowemu Zarządowi życzyliśmy dobrej kontynuacji i rozwoju liczebnego Klubu.